o mnie - graffiti Wrocław, malowanie artystyczne ścian

graffiti wroclaw - o mnie

Początki i rozwój mojej pasji - Graffiti

Graffiti – wielkoformatowe malarstwo artystyczne to wyrażanie siebie w barwach, kształtach i opowiadanych kreską historiach. Każdy projekt, który realizuję, jest dla mnie niezwykłym doświadczeniem, pozwalającym na bezustanne odkrywanie własnych możliwości.


Swoją pasję rozwijam od dziecka. Zaczęło się od kilku pociągnięć ołówkiem, później pojawiły się w moim domu sztalugi. Szlify w rysunku oraz malarstwie na płótnie zdobywałem w Liceum Plastycznym we Wrocławiu. Najbardziej w 1994 roku zaangażowałem się jednak w malarstwo ścienne - graffiti. Należałem do jednego z najstarszych kolektywów graffiti we Wrocławiu. Po dziś dzień kontynuuję swój rozwój tej jakże ulubionej prze ze mnie dziedziny sztuki, jaką jest malowanie artystyczne. Wykonuję na zamówienie wszelkie wielkoformatowe projekty graficzne - na zewnętrznych bądź wewnętrznych ścianach budynków. Ozdabiam swoją kreską pokoje dziecięce, lokale usługowe, budynki użyteczności publicznej itp. Ostatnio często używam do swojej pracy aerografu, jak np. przy malowaniu skuterów lub motoru. Przerabiam na obrazy życzenia swoich klientów, dodając do ich wizji własną interpretację. Dzięki temu każdy mój projekt jest niepowtarzalny, a każdy zleceniodawca – zadowolony.


W 2000 roku zająłem się grafiką komputerową, którą obecnie uprawiam zawodowo jako grafik freelancer. Zapraszam tutaj także do przeglądnięcia portfolio z moimi pracami z zakresu projektowania graficznego, które znajduje się pod adresem: www.grafik.wroclaw.pl

Copyright © ins125, 2010. All Rights Reserved | Designed by: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.